Bieg Ulicą Piotrowską 2009

Amatorzy biegania z niecierpliwością czekają na kolejną edycję Biegu Ulicą Piotrkowską. Tegoroczna impreza odbędzie się już po raz siódmy, a na reprezentacyjnej ulicy Łodzi pojawią się znani sportowcy, aktorzy, politycy i dziennikarze. Zapraszamy wszystkich do udziału w Biegu 26 kwietnia do Łodzi.

Każdy uczestnik Biegu, znajdzie coś dla siebie. Dzieci z klas 1-3 pobiegną na dystansie 700. metrów. Ich koledzy i koleżanki z klas 4-6 będą mieli do pokonania niespełna dwa kilometry. Podobny dystans do przebiegnięcia będą mieli gimnazjaliści oraz młodzież ze szkół średnich.
VIP-y których z roku na rok przybywa pobiegną na dystansie 700 metrów, a Bieg główny – to 4 kilometry. Do udziału w imprezie zapraszamy także niepełnosprawnych.

Poprzednie edycje Biegu Ulicą Piotrkowską pokazały, że centrum miasta, to świetne miejsce do tego typu imprez. Okazuje się, że coraz więcej osób przekonuje się, że bieganie, to bardzo dobra forma spędzania wolnego czasu. Z satysfakcją obserwujemy udział w Biegu całych rodzin, które niezależnie od umiejętności decydują się na udział w Biegu. – Tak naprawdę nie liczy się tylko zajmowane miejsce. Ważne jest to, że ludzie przychodzą na Pietrynę i biegają – mówi srebrny medalista IO z Atlanty Artur Partyka, który od początku imprezy towarzyszy zmaganiom sportowców-amatorów.

W Biegu Ulicą Piotrkowską biorą udział znani sportowcy, politycy i aktorzy. Pietryną biegali m.in. Robert Korzeniowski, Lidia Chojecka, Paweł Czapiewski, Zdzisław Hofman, Zbigniew Buczkowski, Piotr Zelt, Robert Moskwa, Wojciech Olejniczak i Hanna Zdanowska.
W tym roku liczba VIP-ów powinna być jeszcze wyższa.

Udział w Biegu Ulicą Piotrkowską jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma dyplom – gazetkę Biegu oraz napoje. Najlepsi w każdej z kategorii, wyróżnienie zostaną wartościowymi nagrodami. Zapisy i szczegółowe informacje znajdą Państwo na specjalnej stronie biegu – www.biegpiotrkowska.pl

Autor: Artur Kopacz